Strona główna1 » Aplikacje webowe, sklepy internetowe, strony www, projektowanie graficzne

Aplikacje webowe, sklepy internetowe, strony www, projektowanie graficzne

Aplikacje webowe i strony internetowe
Aplikacje webowe Sklepy internetowe Strony www Projektowanie graficzne
 
Aplikacje 

Oferowane przez nas aplikacje, to zaawansowane, jednakże proste w użyciu, narzędzia informatyczne, które wspierają procesy zachodzące w firmie

Aplikacje internetowe dostępne są poprzez powszechnie używane przeglądarki internetowe. Pozwala to na korzystanie z aplikacji w dowolnym miejscu i czasie - potrzeba jedynie dostępu do serwera. 

Nie musisz posiadać obszernej wiedzy na temat aplikacji internetowych. Pomimo, że programowanie aplikacji internetowych to dość skomplikowany proces, nasze doświadczenie pozwala nam na zachowanie najwyższej jakości, przy zachowaniu prostoty użytkowania.

W portfolio naszych aplikacji znajdują się i.in.

 

Aplikacja serwisowa
Aplikacja serwisowa, pozwala na ewidencję sprzętu klienta, generowanie dokumentacji serwisowej, opisanie sposobu naprawy, typu naprawy, historii napraw, lokalizacje sprzętu w naprawach gwarancyjnych zewnętrznych. Klienci mają możliwość zgłoszenia sprzętu przez poprzez formularz. O każdej zmianie statusu naprawy klient powiadamiany jest poprzez SMS oraz e-mail. 


 
AutoMax Professional
Aplkacja pozwala na ewidencję zdarzenia drogowego , pełną informację o zdarzenieu , ewidencję uslug związanych ze zdarzeniem , pełną generację dokumentów potrzebnych do obsługi zdarzenia , umowy , cesje , zgłoszenia szkód do właściwego ubezpieczyciela , dokumentację wynajmu aut. Pracujemy jeszcze nad właczeniem w to epuap do generowania dokumentów sądowych i lokalizacją wynajmowanych aut.
 
Sklepy

Prowadzenie współczesnego biznesu wymaga korzystania z rozwiązań e-commerce, najczęściej spotykaną jego formą są sklepy internetowe, które dają firmądużą przewagę nad sklepami stacjonarnym. Najważniejsze to dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nieograniczony asortyment, wygoda zakupów, dzięki błyskawicznym zakupom online i szerokiemu wyborowi form dostawy lub odbioru osobistego. Dla przedsiębiorcy oznacza to możliwość zwiększenia zysku, dzięki możliwości sprzedaży przez całą dobę, poza godzinami funkcjonowania, pozwala zaoferować znacznie więcej produktów, często bez konieczności ich magazynowania oraz prowadzenia sprzedaży na terenie całego kraju i zagranicą.

Naszą ofertę kierujemy do małych i średnich firm, które poszukują dedykowanego rozwiązania w postaci indywidualnego projektu graficznego sklepu internetowego i sprawdzonego oprogramowania e-sklepu z systemem CMS. Specjalizujemy się w tworzeniu unikalnych sklepów internetowych, które spełnią oczekiwania Twoje i Twoich klientów. Profesjonalny sklep internetowy w połączeniu z wyjątkową i szatą graficzną wykonaną na Twoje zamówienie pozwoli Ci zaistnieć w sieci i prowadzić sprzedaż na wysokim poziomie. Indywidualny projekt sklepu internetowego wzbudza zaufanie klientów i wyróżnia sklep na tle konkurencji.

 

Strony www

Wieloletnie doświadczenie  sprawia, że tworzone przez nas strony internetowe są utrzymane na najwyższym poziomie, z zastosowaniem najnowszych trendów i technologii. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wszystkie etapy projektowania strony www realizujemy z najwyższą starannością. Mając świadomość olbrzymiej oraz ciągle rosnącej konkurencji obecnej w internecie, za cel stawiamy sobie tworzenie projektów, które na długo zapadną w świadomości potencjalnych klientów. Tworzone przez nas strony internetowe nastawione są na osiągnięcie maksymalnych korzyści jakie niesie potęga internetu.

 
Projektowanie graficzne

Zajmujemy się projektowaniem graficznym na potrzeby druku oraz internetu.  Wykonujemy projekty katalogów, wizytówek ulotek, a także te nietypowe zlecenia.

Jeśli masz pomysł pamiętaj my go zrealizujemy lub doradzimy! Korzystając z naszych usług masz pewność, że projekt zostanie zrealizowany w terminie oraz będzie odpowiadał Twoim potrzebą.

 


Przejdź do strony głównej